Jubileusze szkoły

Drodzy Absolwenci IV LO im. Ignacego Jana Paderewskiego!

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 obchodzimy 25 lat istnienia naszego liceum - IV Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kaliszu.

Jeśli dysponujecie zdjęciami (wycieczki, imprezy klasowe...) ze swoich szkolnych lat, prosimy, podzielcie się nimi z nami. Będzie nam miło przypomnieć sobie Wasze twarze, uruchomić wspomnienia, wrócić pamięcią do tamtych lat... Zorganizujemy specjalną wystawę, która uświetni jubileusz. Każde zdjęcie należy opatrzyć podpisem - imię i nazwisko właściciela, data/rok wykonania. Można też dostaczyć zdjęcie w technologiii cyfrowej (e-mail). Dodatkowo należy przedłożyć oświadczenie, w którym będzie zawierała się ilość dostarczonych zdjęć i dane właściciela, by móc je potem zwrócić, a także zgodę na wykorzystanie zdjęcia - również w wersji cyfrowej).

Drodzy Absolwenci IV LO im. Ignacego Jana Paderewskiego!

Może jest jakieś wydarzenie, które szczególnie zapadło Wam w pamięć. Podzielcie się nim z nami. Spiszcie swoje wspomnienia, wyślijcie na adres mailowy szkoły (ze zgodą na upublicznienie tekstu), a my umieścimy je, by inni mogli przypomnieć sobie wspaniałe czasy wczesnej młodości.

Drodzy Absolwenci IV LO im. Ignacego Jana Paderewskiego!

Jeśli chcielibyście współpracować z nauczycielami, uczniami (i innymi absolwentami) podczas przygotowania obchodów, przypomnijcie sobie drogę do naszej szkoły, numer telefonu... Zróbmy to razem! To nasze wspólne święto!

Zapraszamy do współpracy oraz uczestnictwa w uroczystościach w dniach 27-29.04.2018 r.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Szkoła latem