Lekcje konwersacyjne z Native Speakerem, Panią Katie Kliber z Wielkiej Brytanii

Data publikacji:
53-lekcje.webp
W dniu 1.03.2023 odbyły się lekcje konwersacyjne z Native Speakerem,Panią Katie Kliber z Wielkiej Brytanii  dla uczniów z naszego liceum zaproszoną przez Pania Profesor  Katarzynę Korniewicz  przy pomocy  Zespołu Anglistów z 4LO. Katie przeprowadziła lekcje w klasie lingwistycznej 2f wraz z Pania Profesor Agnieszką Kos oraz w mieszanej grupie uczniów z klas 3f,3d2 ,2d1 oraz 1d3  wraz z Pania Profesor Katarzyną Korniewicz. Uczniowie zaskoczyli Katie wysokim poziomem umiejętności konwersacyjnych .Lekcje przebiegły w bezstresowej atmosferze z dozą angielskiego humoru.
Uczniowie z naszej szkoły przygotowali pytania do Katie na które odpowiadała oraz dyplom i "coś słodkiego w podziękowaniu.  Po zajęciach,Katie spotkała się z Panią Dyrektor mgr Joanna Dolną która wyraziła chęć stałej współpracy z Katie. Zapadła obustronna decyzja stałej współpracy z naszą szkołą . Już niedługo Katie poprowadzi zajęcia w innych grupach w naszej szkole .Celem inicjatywy jest zaangażowanie jak największej liczby uczniów ze wszystkich klas do udziału w zajęciach konwersacyjnych co z pewnością ułatwi wielu z nich przełamanie bariery językowej i pomoc w przygotowaniu się do matury ustnej z języka angielskiego. Zachęcam do udziału!   Dziekuje Wszystkim Uczniom i Nauczycielom oraz Pani Dyrektor za ciepłe powitanie Katie w naszej szkole oraz za pomoc i zaangażowanie!
Katarzyna Korniewicz