Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

DYREKTOR:

  • mgr Joanna Dolna

WICEDYREKTORZY:

  • mgr Żaneta Czempińska
  • mgr Ewa Pilarska

NAUCZYCIELE:

JĘZYK POLSKI

  •     mgr Szymon Długiewicz
  •     mgr Renata Jarentowska
  •     mgr Ewa Kwaśniewska
  •     mgr Joanna Kucińska
  •     mgr Małgorzata Matuszewska
  •     mgr Beata Sysiak
  •     mgr Beata Urbaniak

 JĘZYK ANGIELSKI

  •     mgr Małgorzata Czelusta
  •     mgr Monika Dziedzic
  •     mgr Edyta Fietkiewicz
  •     mgr Monika Głowinkowska-Olczak
  •     mgr Joanna Kania
  •     mgr Agnieszka Kos
  •     mgr Agnieszka Matysiak
  •     mgr Anna Woldańska- Płonka
  •     mgr Ewa Pilarska
  •     mgr Monika Sobecka

JĘZYK HISZPAŃSKI

  •     mgr Marta Tomaszewska
  •     mgr Marcin Wróbel

JĘZYK NIEMIECKI

  •     mgr Kamila Morek-Herman
  •     mgr Izabela Kotkowska

JĘZYK ROSYJSKI

  •     mgr Adrianna Janiak

JĘZYK FRANCUSKI

  •     mgr Katarzyna Haładyn

JĘZYK WŁOSKI

  •     mgr Katarzyna Haładyn

HISTORIA

  •     mgr Bartłomiej Balcerzak
  •     mgr Agnieszka Lesień
  •     mgr Ewelina Matczak
  •     mgr Paweł Pawlaczyk
  •     mgr Małgorzata Szymańska
  •     mgr Anna Torz

HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ

  •     mgr Bartłomiej Balcerzak
  •     mgr Paweł Pawlaczyk
  •     mgr Małgorzata Szymańska

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  •     mgr Bartłomiej Balcerzak
  •     mgr Szymon Długiewicz
  •     mgr Paweł Pawlaczyk

EDUKACJA EUROPEJSKA

  •     mgr Klaudia Socha

MATEMATYKA

  •     mgr Ewa Kruszakin-Wągrowska
  •     mgr Małgorzta Rogacka
  •     mgr Urszula Wosik

FIZYKA

  •     mgr Przemysław Piotrowski

CHEMIA

  •     mgr Ewelina Lisiak
  •     mgr Sylwia Nowak

BIOLOGIA

  •     mgr Agnieszka Lesień
  •     mgr Karina Balcerzak
  •     mgr Violetta Olejnik

GEOGRAFIA

  •     mgr Małgorzata Nowicka
  •     mgr Klaudia Socha

INFORMATYKA

  •     mgr Żaneta Czempińska
  •     mgr Kamilia Woźniak

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  •     mgr Paweł Pawlaczyk

PODSTAWY PSYCHOLOGII

  •     mgr Joanna Dolna
  •     mgr Edyta Fietkiewicz
  •     mgr Bartłomiej Balcerzak

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  •     mgr Robert Tomaszewski

RELIGIA

  •     mgr Monika Matusiak

ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

  •     mgr Ewa Kwaśniewska
  •     mgr Klaudia Socha

ZAJĘCIA PRZEDMEDYCZNE

  •     mgr Joanna Dolna

JĘZYK POLSKI JAKO OBCY - ZAJĘCIA DLA OBCOKRAJOWCÓW

  •     mgr Adrianna Janiak

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  •     mgr Piotr Kintzi
  •     dr Dawid Matczak
  •     mgr Aleksandra Piętka
  •     mgr Jarosław Pudełko
  •     mgr Magdalena Szczepanowska

PLASTYKA

  •     mgr Joanna Kucińska
  •     mgr Kamilia Woźniak

MUZYKA I DYRYGENT CHÓRU

  •     mgr Izabela Pietrzak

KOŁO BIOLOGICZNE

  •     mgr Violetta Olejnik
  •     mgr Agnieszka Lesień

KOŁO CHEMICZNE

  •     mgr Ewelina Lisiak

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNO-MEDIALNE

  •     mgr Beata Urbaniak

DORADZTWO ZAWODOWE

  •     mgr Kamila Morek-Herman

PEDAGOG

  •     mgr Katarzyna Cabaj

PSYCHOLOG

  •     mgr Agata Cichocka
  •     mgr Anna Rosa- Słomian

BIBLIOTEKARZE

  •     mgr Izabela Pietrzak
  •     mgr Beata Sysiak

PRACOWNICY OBSŁUGOWO-ADMINISTRACYJNI:

  •     mgr IZABELA ZARYCHTA – Główna księgowa
  •     mgr AGNIESZKA POLEWSKA - specjalista ds. księgowości
  •     MAŁGORZATA SŁAWIK – Sekretarz szkoły
  •     MARTA SZUREK – Kierownik gospodarczy
  •     ROBERT MARSZAŁEK - Konserwator
  •     MARZENA BALCER
  •     ANNA NAWROCKA
  •     MAŁGORZATA SOBCZAK
  •     ANNA ZIELIŃSKA
  •     Kamila Świątek