WOŚP

Data publikacji:
425643796_410504484821894_8300060153174654541_n.webp
W piątek na długiej przerwie pani Dyrektor Joanna Dolna uhonorowała działania podsztabu WOŚP przy IV LO. Było SŁODKO ! Tort z owocami, wiele ciepłych słów i oczywiście czerwone serduszka (jadalne) Wszystko to dla naszych niezastąpionych WOLONTARIUSZY. Jeszcze raz dziękujemy  i liczymy na Was za rok.